loading...

وبلاگ نمایندگی نیک آباد

بازدید : 217
دوشنبه 13 مهر 1399 زمان : 1:37

به نام قدرت مطلق الله

مشارکت مکتوب همسفران لژیون دوم

در باب دستور جلسه هفتگی؛ سیستم ایکس

همانطور که می‌دانیم سیستم ایکس سیستم تولید کننده مخدر‌های طبیعی بدن است که از مجموعه ناقل‌های عصبی و یا نوروترانسمیترها و هورمون‌های درون ریز و برون ریز تشکیل شده است. ما می دانیم که آنتی ایکس یا همان مواد مخدری که مصرف آنها باعث شده که کارکرد مخدر‌های طبیعی بدن از حالت طبیعی خارج شود سیستم ایکس بدن را مختل می‌سازد و بدن نیاز شدیدی به مخدر‌های بیرونی پیدا می‌کند و این همان دلیلی است که باعث می‌شود اگر مصرف کننده‌‌‌ای با روش غیر اصولی و روشی به جز روش Dst ترک نماید بعد از مدتی دوباره به مواد مخدر میل پیدا کند.

سلام دوستان اعظم هستم همسفر؛

آقای مهندس دژاکام در سال ۱۳۷۷ پس از درمان خود اقدام به تاسیس یک سازمان مردم نهاد یا NGO نمودند و درمان مواد مخدر را طبق روش دی اس تی یا کاهش تدریجی بر روی سایر مصرف کنندگان مواد مخدر آغاز کردند که نتیجه خوب و غیر قابل باور بود. آقای مهندس رابطه بیماری اعتیاد را با اکثر بیماری‌های مزمن روحی و روانی و جسمی‌مورد بررسی و مطالعه قرار دادند که تحت عنوان تئوری ایکس مطرح کردند. آقای مهندس با مطالعات فراوان دریافتند که مصرف کنندگان مواد مخدر با وارد کردن مواد شیمیایی و آلکولئیدهای بیرونی به سیستم ایکس بدن‌شان که همان ناقل‌های عصبی و نوروترانسمیترها هستند تخریب وارد کردند و از تعادل خارج کرده اند. از تعادل خارج شدن سیستم ایکس پایه و اساس اکثر بیماری‌های مزمن جسمی‌و روانی می‌باشد. ایشان به این نتیجه رسیدند که این سیستم قابل ترمیم و بازسازی است و بیماری‌های روانی مثل اسکیزوفرنی و افسردگی و دوقطبی و... در اثر عدم تعادل و تخریب در سیستم ایکس به وجود آمده اند که با متد DST و داروی شربت تریاک قابل درمان می باشند. تریاک و مشتقات آن به دلیل وجود الکولوئید‌هایی مثل مورفین، کدئین، نارسئین، نارکوتین و... قادر به بازسازی سیستم ایکس هستند. مدت زمان و نحوه استفاده از شربت تریاک در ترمیم سیستم ایکس از اهمیت زیادی برخوردار است. برای درمان اعتیاد و بازسازی سیستم ایکس باید در قسمت جسم، روان و جهانبینی به تعادل رسید که برای جسم و روان حداقل ۱۱ ماه وقت لازم است و جهانبینی بسته به خود شخص مصرف کننده و آموزش‌هایی که می‌گیرد متفاوت هست. ما همسفران بال پرواز مسافرانمان هستیم که با آموزش‌هایی که می‌بینیم می‌توانیم این سفر را برای مسافرانمان به یک سفر لذت بخش و آسان تبدیل کنیم.

سلام دوستان سمیه هستم یک همسفر؛

همانطور که می‌دانیم سیستم ایکس سیستم تولید کننده مخدر‌های طبیعی بدن است که از مجموعه ناقل‌های عصبی و یا نوروترانسمیترها و هورمون‌های درون ریز و برون ریز تشکیل شده است. ما می‌دانیم که آنتی ایکس یا همان مواد مخدری که مصرف آنها باعث شده که کارکرد مخدر‌های طبیعی بدن از حالت طبیعی خارج شود سیستم ایکس بدن را مختل می‌سازد و بدن نیاز شدیدی به مخدر‌های بیرونی پیدا می‌کند و این همان دلیلی است که باعث می‌شود اگر مصرف کننده ای با روش غیر اصولی و روشی به جز روش Dst ترک نماید بعد از مدتی دوباره به سمت مواد مخدر میل پیدا کند و شاید مسافران ما بارها این اتفاق را تجربه کرده باشند. اما متد DST طی مدت ۱۱ ماه مخدر‌های طبیعی بدن را به کار می اندازد. نکته بسیار زیبایی که در یکی از مقالات آقای خدامی‌خواندم و بسیار جالب بود این است که هورمونی در بدن وجود دارد به نام ملاتونین که تولید و ترشح آن به میزان نور خورشید بستگی دارد، با نور تنظیم می‌شود و با تاریک شدن هوا ترشح این هورمون شروع شده و باعث خواب آلودگی می‌شود و در صبح با روشنایی روز این ملاتونین است که ما را از خواب بیدار می‌کند. تولید ملاتونین در نوزادان بسیار زیاد است و در افراد مسن این هورمون بسیار کم تولید می‌شود یا اصلا تولید نمی‌شود و به همین دلیل است که نوزدان در طول روز بیشتر خواب هستند و افراد مسن دچار کم خوابی می‌شوند. در مورد افراد مصرف کننده مواد مخدر باعث می‌شود عملکرد این هورمون در بدن به هم بریزد و فرد مصرف کننده در خوابش دچار مشکل شود. اما روش دی اس تی و مصرف شربت تریاک باعث می‌شود طی مدت ۱۱ ماه بدن به حالت طبیعی برگردد و هورمون ملاتونین در بدن به صورت طبیعی ترشح شود و باعث شود خواب مسافران تنظیم شود. به هر حال روش دی اس تی کامل ترین روشی است که اعتیاد را درمان می‌کند، کارکرد تمام مخدرهای طبیعی بدن، هورمون‌ها و ناقل‌های عصبی را به تعادل می‌رساند و خود این باعث می‌شود یک مسافر بعد از رهایی و حتی در پله‌های آخر از وضعیت جسمی مناسبی برخوردار شود. من به عنوان یک همسفر بسیار خرسندم که مسیر کنگره برایم باز شد و علاوه بر بهبود جسمی‌و جهانبینی مسافرم، خودم هم به تعادل برسم.

سلام دوستان نرگس هستم یک همسفر؛

سیستم تئوری ایکس یک فرضیه است و یکی از اهداف جناب آقای مهندس با بر پا کردن دانشگاهی که در قشم بنای آن را نهاده است این است که از پزشکان مجرب کمک بگیرند تا این تئوری را به طور رسمی‌به اثبات برسانند و خود ایشان صد درصد به این فرضیه معتقد هستند. سیستم ایکس به ما می‌گوید که فرماندهی کل بدن در مغز است و اگر فرامین درست باشد در قسمت‌های دیگر بدن بیماری به وجود نمی‌آید. ولی وقتی که انسان با استرس، افکار منفی، الکل و قرص‌ها یا داروهای روان گردان به جسم و روان خود تخریب وارد می‌کند سیستم ایکس آسیب می‌بیند و فرمان درست صادر نمی‌شود. در کنگره ۶۰ با استفاده از داروی شربت تریاک و روش DST طی یازده ماه سیستم ایکس بدن ترمیم شده و به تعادل می‌رسد و حتی خیلی از بیماری‌های دیگر از جمله سرطان سینه، سرطان خون، ام اس و بیماری‌های روان تنی هم با این روش درمان می‌شوند. همچنین در قسمت همسفران هم سیستم ایکس به خاطر افکار منفی و ناامیدی و یکسری مسائل دیگر آسیب دیده که می‌توانند با استفاده از افکار مثبت و جهانبینی سیستم ایکس خودشان را بازسازی کنند تا در قسمت جسم، روان و جهانبینی به تعادل برسند.

سلام دوستان زهرا هستم همسفر؛

از نظر کنگره ۶۰ برای درمان و مهار اعتیاد تنها نمی توانیم جسم فرد را را ترمیم کنیم یا فقط روان فرد را به درمان برسانیم بلکه مثلث درمان اعتیاد شامل جسم، روان و جهانبینی است که در کنار درمان این سه ضلع هم باید به تعادل برسند. آقای مهندس آمدند جسم که همان صورت مسئله اعتیاد و بیوشیمی‌فرد است و همچنین روان که مربوط به افسردگی است را مشخص کردند. آقای مهندس گفتند: افسردگی را نمی‌توانیم یک بیماری روانی بدانیم این هم یک ریشه در جسم فرد دارد و آمدند برای درمان روان و جهانبینی، آموزش‌ها و سی دی‌هایی را قرار دادند. ایشان سیستم ایکس را کشف کردند و گفتند که سیستم ایکس یک سیستم ناشناخته است که شامل مواد شبه افیونی بدن، تولیدکننده مواد مخدر طبیعی بدن و سیستم ناقل‌های عصبی است. سیستم ایکس شامل نخاع، مغز، قدرت فوق کلیوی و قدرت هیپوفیز می باشد. اگر یکی از این مواد شبه افیونی در بدن ما درست کار نکند و به میزان متعادل نباشد ما دچار مسائل و مشکلات زیادی می‌شویم مانند بی خوابی و تنبلی. آقای مهندس در سی دی سیستم ایکس از چهار نهر صحبت کردند که در قرآن هم به آن اشاره شده است؛ آب زلال، عسل، شیر و شراب که در کنگره به عقل، عشق، ایمان و خمر تشبیه کردند که اگر این نهرها به میزان لازم و متعادل کار بکنند گویی انسان دربهشت است و اگر درست کار نکنند گویی انسان در جهنم است. سیستم ایکس عملکرد بسیار وسیعی دارد در واقع تعادل جسمی، روحی و روانی و حتی نحوه سخن گفتن، طرز راه رفتن، شادی، غم، عشق، محبت، نفرت و... تحت تاثیر مستقیم عملکرد این سیستم می‌باشد. همانطور که می‌دانید این سیستم مانند ستون‌های یک ساختمان است که ساختمان را ستون‌های آن نگه می‌دارد و هرگونه مشکلی در ستون‌ها باعث تزلزل ساختمان می‌شود و دقیقا این سیستم هم در بدن ما نقش بزرگ و مهمی‌را ایفا می‌کند‌. انسان‌هایی که از مواد مخدر استفاده می‌کنند باعث از کار افتادن این سیستم و تخریب در جسم، روان و جهانبینی می‌شوند که باید با متد DST و شربت تریاک طی یازده ماه جسم شان به مرور زمان و آهسته آهسته به تعادل برسد. مصرف کنندگان مواد مخدر از طریق اعتیاد باعث می‌شوند که به سیستم ایکس تخریب وارد شود ولی در همسفران تخریب در این سیستم به خاطر افکار و اندیشه‌های منفی، ناامیدی‌ها، کینه و نفرت‌هایی است که در وجود خودمان ریشه دار کرده ایم. یک مصرف کننده با مصرف مواد مخدر این سیستم را تنبل کرده است چون مواد مخدر بیرونی را جایگزین‌ مواد مخدر طبیعی درون کرده است. ما انسان‌ها چه خواسته یا ناخواسته باعث ایجاد مشکل در این سیستم شده ایم اما با آموزش‌هایی که می‌بینیم با خدمت‌هایی که انجام می‌دهیم می‌توانیم به مرور زمان و به‌ صورت تدریجی این مشکل را برطرف کنیم و بتوانیم به صورت یک انسان متعادل به حیات خودمان ادامه بدهیم. انسان باید بخواهد و با تفکر و انتخاب درست در مسیر درست قرار بگیرد تا به فرمان خداوند به آنچه مد نظرش است برسد.

ویرایش: همسفر لیلا (لژیون دوم)

در باب دستور جلسه هفتگی؛ سیستم ایکس
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

آرشیو
آمار سایت
 • کل مطالب :
 • کل نظرات :
 • افراد آنلاین :
 • تعداد اعضا :
 • بازدید امروز :
 • بازدید کننده امروز :
 • باردید دیروز :
 • بازدید کننده دیروز :
 • گوگل امروز :
 • گوگل دیروز :
 • بازدید هفته :
 • بازدید ماه :
 • بازدید سال :
 • بازدید کلی :