loading...

وبلاگ نمایندگی نیک آباد

بازدید : 88
دوشنبه 27 مهر 1399 زمان : 19:38


خلاصه سخنان استاد:
خیلی خوشحالم که این توفیق نصیب من شد و در جمع شما هستم و صحبت‌های من برگرفته از آموزش‌هایی هست که در کنگره دریافت کردم و درسی هست که دارم پس می‌دهم. آقای مهندس ساختار آکادمی‌را با تفکر شکل دادند و این ساختار برای حفظ و بقای خودش نیازمند هزینه است و در کنگره این هزینه‌ها به عهده اعضای کنگره
۶۰ می‌باشد. معنی آکادمی‌یعنی: یک انجمن رسمی‌در یک کشور که کلیه افراد بزرگان و صاحب نظران در مورد مباحث علمی مورد بحث و گفتگو قرار می‌دهند. این اتفاق خیلی بزرگی است که دارد در کنگره شکل می‌گیرد تا یکسری افرادی که اهل فن هستند تحقیقاتی را انجام بدهند. ما هر خدمتی که می‌خواهیم انجام بدهیم دو مدل می‌تواند باشد: با تفکر و یا بی تفکر
عضو لژیون سردار شدن هم می‌تواند با تفکر یا بدون تفکر باشد یا ممکن است از روی چشم و هم‌چشمی‌باشد یا غیره
ما می‌دانیم تفکر حرف اول را می‌زند ولی چیزی که حائز اهمیت است حس ماست که ما را هدایت می‌کند تا به آن جایگاهی که مدنظر من هست برساند. اگر حس من درست باشد می‌توانم در مسیر درستی قرار بگیرم وگرنه نمی‌توانم.
تفکر درست ما برابر است با حس درست ما که باید در کنار هم حرکت کنند که کار مستدام و دائم باشد و خسته و ناتوان نشوم.
یک سوالی هست که چرا من می‌خواهم به آکادمی‌کمک کنم؟ پشت این سوال یک عظمت بزرگی است و چه خدمتی از این بالاتر که قرار است یکسری افراد بیایند در دانشگاه علم اعتیاد را یاد بگیرند و کمک کنند به افرادی که دارای درد و رنج هستند و چه سعادتی از این بالاتر که من بتوانم کمک کنم و این اتفاق بزرگ بیفتد. ما در کنگره
۶۰ قبل از اینکه پرداخت کنیم خدمت‌ها به ما انجام شده و دریافت‌های مان را کرده‌ایم و چه حس قشنگی که به افرادی که هنوز این پیام به گوش آنها نرسیده و در دنیای تاریک اعتیاد دارند دست و پنجه نرم می‌کنند و می‌خواهند خارج بشوند از طریق آکادمی‌این پیام را به گوش آنها برسانیم و از درد و رنج آنها بکاهیم. من نمی‌خواهم بیایم لژیون سردار که رهجویم بیاید، دیده بشوم یا کم نیاورم من می‌خواهم به عنوان یک انسان وظیفه انسانی خودم را انجام بدهم و آن حس قشنگی که دارم خیلی به من انرژی می‌دهد. من قبل از اینکه به کنگره بیایم جهان اعتیاد حس و حالم را خراب کرده بود ولی کنگره نوع نگاه من را عوض کرد و من را به دنیای جدیدتری برد و ما باید بهای آن را بدهیم تا کائنات آن را از ما نگیرد. بیاییم بذرهای نیکویی بکاریم تا برداشت خوبی داشته باشیم. آکادمی‌می‌خواهد روش درمان DST با داروی OT را به جهانیان ثابت بکند که درمان اعتیاد فقط یک راه دارد و آن هم DST است و چه دانشگاهی از این قشنگ‌تر که جهان تاریکی اهریمنی که داشتند را مثل خودمان به بهشت زرین تبدیل کنند. کائنات کاری به این ندارد که تو داری یا نداری به این کار دارد که مادیات خودت را چگونه خرج می‌کنی و حاضری از پولت بگذری و معنویات بدهی پس حواسم باشد چرا می‌خواهم دنور بشوم؟ همیشه می‌گویند: اگر توانستید بر اهریمن سوار بشوی و بگذرید که یکی از بهترین و بزرگترین آزمون‌های الهی مادیات است که هرچه بتوانید از پولتان بگذرید از معنویات هم می‌توانید رد بشوید.

همیشه آقای مهندس می‌گویند: برای زندگی در این دنیا به گونه‌‌‌ای زندگی کن که گویا همیشه زنده هستی و برای آخرت به گونه‌‌‌ای زندگی کن که انگار دیگر زنده نیستی. ما در زندگی خودمان هیچ چیزمان را با خودمان نمی‌بریم ولی آن دردمندی را که به آن عشق و محبت دادیم و به حال خوش رساندیم را با خودمان می‌بریم و آن بالا بردن علم و آگاهی خودمان را با خودمان می‌بریم. مثلث دانایی که تفکر، تجربه و آموزش هست باید با هم حرکت کند و رشد کند و اگر انسان حرکت و کمک کردنش صادقانه و بی ریا باشد راه برایش باز می‌شود. پس ما مالک تفکر، اندیشه و نفس خودمان هستیم و اگر عمل کنیم دانایی نفس خودمان را بالا می‌بریم و در هستی این گم نمی‌شود. ما به اذن خداوند وارد کنگره شدیم و هزاران نفر ممکن است از در کنگره رد بشوند و هنوز اذن ورود به کنگره را ندارند و کسانی که متوجه این قضیه هستند باید به حال خوش برسند و بهای این حال خوش چیست؟ در واقع لژیون سردار و جشن گلریزان یک درس عملی است که می‌خواهد تو را با خودت بسنجد و تو راه با وجدان و تفکر خودت رهایت می‌کند و من می‌بینم واقعاً توانم چقدر بوده و اینکه این همه آموزش گرفتم و خیلی هزینه‌های دکتر و دارو و.... کم شده چقدر خودت را مسئول می‌دانی در برابر کنگره؟ آیا سال آینده هستی؟ من را با وجود و توان خودم تنها می‌گذارند و می‌گویند هر کس هر چه در توانش هست بدهد و باید ببینم چقدر من خودم را مسئول می‌دانم. من در کنگره یاد گرفتم اگر بخشنده باشیم ثروتمندیم، اگر عاشق باشیم، همدردی کنیم و نو دوستی کنیم ثروتمندیم و اینکه آنموقع که مرحله عملیاتی هست عمل کنیم. انسان با آن چیزی که هست ثروتمند است نه با آن چیزی که دارد و من حدیث با آمدنم به کنگره، آموزش‌ها، در مسیر درست حرکت کردن و رسیدن به حال خوش و ... این مبلغش چقدر است و تو حاضر هستی چقدر برای تاسیس آکادمی خدمت کنی و چقدر خودت را مسئول می‌دانی و این هزینه‌‌‌ای که می‌دهی با چه تفکر و حسی می‌دهی. ما در جمعی قرار گرفتیم که هر روز دارند آموزش و علم آنها بالا می‌رود. بنابراین تک تک ما در قبال هستی و تاسیس آکادمی موظف و مسئول هستیم.

مشارکت ایجنت محترم همسفر مریم (نگهبان لژیون سردار):
سلام دوستان مریم هستم یک همسفر: خیلی خوشحالم که خداوند توفیق داد در جمع شما دوستان با محبت باشم و از شما آموزش و انرژی بگیرم. از خانم حدیث عزیز تشکر می‌کنم که وقت با ارزش خودشان را در اختیار ما قرار دادند تا بتوانیم از صحبت‌های ایشان استفاده لازم را ببریم‌.
در مورد دستور جلسه در واقع احداث دانشگاه یکی از اهداف آقای مهندس دژاکام بوده و خدا را شکر می‌کنم که آقای مهندس دارند به اهداف خودشان نزدیک می‌شوند و با خریداری زمین من حس قشنگی را دوباره در کنگره تجربه کردم. آقای مهندس همیشه با حرکت‌هایشان بار آموزشی برای ما دارند و همیشه اهداف بلند مدت را در نظر می‌گیرند و برای آنها برنامه ریزی می‌کنند و ثابت کردند اگر در مسیر درست حرکت کنیم و هدف درستی را انتخاب کنیم می‌توانیم به آن هدف برسیم.
بسیار جای خوش حالی دارد که ما بتوانیم روش کنگره را آکادمی‌کنیم و با سند و مدرک این روش را به هر جایی که بخواهیم توضیح بدهیم و ثابت کنیم که این روش قطعی درمان اعتیاد و خیلی از بیماری‌های دیگر هست. قطعاً ثابت کردن این روش اگر آکادمی‌بشود راحت تر از این هست که بخواهیم فقط از روی تجربیات توضیح بدهیم هر چند آقای مهندس می‌فرمایند: علمی‌که تجربه شده باشد سندی است بدون نقص و قطعاً این درست است ولی در مجامع علمی‌مطالب تجربی را خیلی نمی‌پذیرند و برای اثبات آن باید یک مدرک آکادمی‌باشد تا بتوانیم به نتیجه برسانیم.
من واقعاً تبریک می‌گویم این اتفاق مهم را در ابتدا خدمت آقای مهندس و خانواده محترمشان و تبریک به تمامی‌اعضا کنگره
۶۰ که تک تک آنها در این مسیر نقش داشته اند. چقدر قشنگ که ما هم بتوانیم در این مسیر آقای مهندس را همراهی کنیم. زمینی خریداری شده که آقای مهندس گفتند: فقط برای هزینه اولیه که ناظرین آمدند نظارت کردند ششصد میلیون هزینه شد پس در ادامه هم مخارج خیلی زیادی دارد تا آن دانشگاه را بر پا کنند و باید تک تک ما اعضا کنگره در این مرحله در حد توانمان کمک کنیم تا آقای مهندس به هدفی که مد نظرشان هست برسند و درمان قطعی درمان اعتیاد را جهانی کنند و همه بتوانند استفاده کنند.
بخشیدن یکی از چیزهای خوبی است که در کنگره یاد گرفتیم و همچنین راه درست زندگی کردن را آموختیم. ما تجربه کردیم که بخشیدن مال چندین برابرش به ما بر می‌گردد و یکی از راه‌های ثروتمند شدن بخشیدن مال است. خیلی‌ها هستند که از مال خودشان نمی‌توانند بگذرند و حسابگرانه برخورد می‌کنند و زمانی که نیازمندی دستش را دراز می‌کند دستشان می‌لرزد و غافل هستند که بدون اذن خداوند یک هزار تومانی هم نمی‌توانیم در عمل خیر خرج کنند. باید بدانیم هر پولی لیاقت این را ندارد که در این مکان‌ها خرج بشود به خصوص کنگره که اینقدر هدفش خیر است، حقیقی و الهی است. ما از هر چیزی که می‌خواهیم داشته باشیم باید از آن بیشتر ببخشیم و قانون هستی این هست اگر ببخشیم چندین برابر به ما بر می‌گردد و آقای مهندس همیشه به ما آموزش می‌دهند که ببخشیم نه تنها در کنگره بلکه در هر جایی که به ما اجازه خدمت و کمک کردن دادند تا حس خوبی را بدست بیاوریم و از خداوند می‌خواهم که توفیق بدهد در این مسیر کمک کنیم.

مشارکت کمک راهنما همسفر مریم (دبیر لژیون سردار):
سلام دوستان مریم هستم یک همسفر: خدا را شکر می‌کنم که باز هم در کنار هم هستیم و از این طریق آموزش می‌گیریم و تشکر می‌کنم از نگهبان و استاد جلسه کمک راهنمای محترم خانم حدیث که قبول زحمت کردند و در جمع ما حضور دارند تا ما هم آموزش و انرژی بگیریم.
در ابتدا خدا را شکر می‌کنم که زمینی برای احداث دانشگاه در جزیره قشم خریداری شده و انجام این امر مهم را خدمت آقای مهندس، خانواده محترمشان و کلیه اعضای کنگره
۶۰ تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم در ادامه راه نیز موفق باشند و اعضای کنگره قدمهای مفیدی را برای ایجاد دانشگاه بردارند.
در مورد این دستور جلسه می‌توانم بگویم که کنگره
۶۰ یک دانشگاه بزرگی است که در آن علم درست درمان اعتیاد وجود دارد و این علم باید در اختیار همه انسان‌ها قرار بگیرد تا استفاده کنند. برای انتقال این علم لازم بود که دانشگاهی احداث و ایجاد بشود و این علم جهانی بشود. از همان ابتدایی که آقای مهندس شروع به کار و انتقال این علم کردند کمکی از بیرون دریافت نکردند و تا به حال که به اینجا رسیده هر هزینه‌ای که برای تامین مخارج یومیه مثل آب، برق، گاز، اجاره، ساختن ساختمان و .... لازم بود از خود افراد کنگره تامین شد و این نشان‌دهنده خودکفا بودن اعضای کنگره ۶۰ هست و همچنین تفکر عظیمی‌که پشت آن است و اینکه آقای مهندس می‌گفتند: وقتی خانواده ها و افراد برای درمان می‌آیند باید سقفی بالا سر آنها باشد و در سرما و گرما مشکلی پیش نیاید. آقای مهندس فکر همه چیز را از قبل کرده اند. آقای مهندس از همان ابتدا تا به حال خیلی وقت‌ها در صحبت‌هایشان در مورد دانشگاه و ایجاد آکادمی‌بین المللی صحبت می‌کردند و گاهی می‌گفتند: من از آکادمی‌می‌گویم که این موضوع را یادمان نرود و روی هدف خودمان متمرکز بشویم و انشالله به این مرحله برسیم.
خدا را شکر که امروزه به آن مرحله رسیده ایم که زمین احداث دانشگاه در قشم خریداری شده است. من باید این سوال را از خودم بپرسم که چه قدمی‌می‌توانم برای این امر بردارم و یک نگاهی به گذشته و حال خودم بکنم و بدانم همین کنگره بود که به من و مسافرم زندگی دوباره داد و من عضو کوچکی از این خانواده بزرگ هستم و اگر در این خانواده‌ی خودم کاری هست و یا ساختمانی را می‌خواهند بسازند باید سهیم باشم و قدمی‌در حد توانم بردارم. اگر قدم برداشتم و کمک کردم با عشق و با تمام وجودم و با حس خیلی خوبی باشد چرا که این بناهایی که اینجا ساخته می‌شود، شعب و دانشگاه همه برای احیای انسان‌ها هست و افرادی مثل من که در گذشته پر از درد و ناامیدی بودم وارد این مکان می‌شوند و زندگی دوباره‌ای را شروع می‌کنند.
واقعا انجام این امر و بخشیدن هم خواسته و تلاش می‌خواهد و هم توفیق که امیدوارم خداوند این توفیق را به همه ما بدهد و بتوانیم قسمتی از مال خودمان را در این امر خیر و ایجاد آکادمی‌پرداخت‌کنیم
.

نگارش و تایپ: دبیر لژیون سردار کمک راهنما همسفر مریم

دور هم میگشتیم اما توی جهان های موازی ...
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

آرشیو
آمار سایت
 • کل مطالب :
 • کل نظرات :
 • افراد آنلاین :
 • تعداد اعضا :
 • بازدید امروز :
 • بازدید کننده امروز :
 • باردید دیروز :
 • بازدید کننده دیروز :
 • گوگل امروز :
 • گوگل دیروز :
 • بازدید هفته :
 • بازدید ماه :
 • بازدید سال :
 • بازدید کلی :