loading...

وبلاگ نمایندگی نیک آباد

بازدید : 130
چهارشنبه 29 مهر 1399 زمان : 18:39

به نام قدرت مطلق

روز دوشنبه مورخ 99/7/28 جلسه اول از دور چهاردهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره۶۰ ویژه همسفران شعبه نیک آباد به نگهبانی، راهنمای تازه واردبن همسفر ندا، استادی کمک راهنمای محترم همسفر فاطمه و دبیری راهنمای تازه واردین همسفر صفورا با دستور جلسه "لزوم ایجاد دانشگاه" رأس ساعت ۱۵ آغاز به کار نمود.


آقای مهندس فرموده اند: بهترین روش درمانی اعتیاد روش DST است یک روش اصولی است و درمان از ریشه صورت می‌گیرد حتی در کنگره پزشکان زیادی هستند که خدمت می‌کنند و لژیون دارند اما آقای مهندس به این اکتفا تکردند و در فکر تأسیس دانشگاه هستند حتی بارها استادانشان نوید دانشگاه را به ایشان داده بودند.


"تغییر جایگاه نگهبانی و دبیری"

خلاصه سخنان استاد:

در ابتدا از کمک راهنمای عزیزم خانم سحر تشکر می‌کنم که اگر در این جایگاه هستم به خاطر زحمات ایشان است در ادامه خداقوت خدمت نگهبان قبل کمک راهنمای محترم خانم سعیده و دبیران عزیزشان، انشالله در جایگاه‌های بالاتر قرار بگیرند و تبریک جایگاه جدید خدمت راهنمای تازه واردین خانم ندا و خانم صفورا و امیدوارم که در این جایگاه موفق باشند و به حال خوش برسند.

دستور جلسه امروز لزوم ایجاد دانشگاه است. شاید سؤال پیش آید که یک مصرف کننده چه نیازی به دانشگاه دارد مگر نه اینکه جزوات و کتاب‌هایی که آقای مهندس در اختیار ما گذاشته اند و به خوبی بیان شده که درمان در سه مؤلفه جسم، روان و جهان بینی اتفاق می‌افتد. آقای منهدس گفته اند: حتی در پیشرفته ترین دانشگاه‌ها هنوز نتوانسته اند درمان اعتیاد را پیدا کنند و ما شاهد این هستیم که روش درمانی DST در کنگره اجرا شده و هزاران نفر به درمان رسیده اند حتی جهان‌های خارج هم به این مسئله پی برده اند و می‌دانند که آقای مهندس چه شاهکارهایی انجام داده اند و شاهد خروجی‌های کنگره 60 هستیم و برگشت افراد نسبت به مؤسسه‌های دیگر کمتر است و این جای شکر دارد.

حال چرا ما نیاز به دانشگاه داریم اکثر صحبتهای آقای مهندس که در سی دی‌هایشان بیان کرده اند در مورد صور پنهان و آشکار انسان، درمان بیماری‌ها، شناخت انسان است. علاوه بر درمان مسافران خیلی از همسفران که مشکل بیماری روانی داشتند با حضور در کنگره و آموزش‌هایی که کسب کرده اند به درمان رسیده اند و مشکلاتشان رفع شده است.

انسان به قدری پیچیده است که برای درمان باید به صورت مو شکافانه آن را بررسی کرد حال، اگر آقای مهندس فقط به سی دی‌ها و کتاب‌ها تکیه نکردند چون تفکرات و حرکت ایشان فراتر از این است ایشان از ابتدای تأسیس کنگره در هر پیام و هر سی دی به این نکته اشاره کرده اند که باید پایه‌های علمی‌و مالی قوی باشد این دو مکمل هم هستند.

آقای مهندس فرموده اند: بهترین روش درمانی اعتیاد روش DST است یک روش اصولی است و درمان از ریشه صورت می‌گیرد حتی در کنگره پزشکان زیادی هستند که خدمت می‌کنند و لژیون دارند اما آقای مهندس به این اکتفا تکردند و در فکر تأسیس دانشگاه هستند حتی بارها استادانشان نوید دانشگاه را به ایشان داده بودند.

ایشان زمانی که به مشکل برمی‌خوردند مانند وقتی که کنگره را بسته بودند و راهی بازداشتگاه شدند و جلسات در پارکها و کنار خیابان صورت می‌گرفت، این مشکلات نه تنها ایشان را از ادامه کار منع نکرد بلکه محکم تر جلو رفتند و تلاش کردند تا پایه‌های علمی‌و مالی محکم شود تا بتوانند یک دانشگاه قوی مانند دانشگاه‌هاروارد ایجاد کنند. ایشان می گفتند که الگوی من دانشگاه‌هاروارد است که بهترین و پیشرفته ترین دانشگاه است.

ایشان در یکی از سی دی‌هایشان که در سال 84 استادشان به ایشان این پیام را دادند اشاره کردند:

بسم الله الرحمن الرحیم

دانشگاه با مقاصد خاص جهت شفای کامل نه به جهت مریض خانه یا بیمارستان، زیرا این مریض‌ها نیاز به شفا خانه ندارند اما آموزش و درمان به جهت کل جمیع انسان‌ها از لازمات است و برای درمان کامل آنها، پزشک مخصوص این کار باید تعلیم ببیند و این مطلب نظامی‌خاص را می‌طلبد که تمام جهان به جهت شفا به این مرکز بیاید و این دانشگاه باید به طور کامل همه مسائل را دارا باشد اکنون شاید تصور شود این یک مزاح است اما این طور نیست هر زمان که آماده شود وارد عمل می‌گردد آنگاه خواهید دید مسئله بسیار تا بسیار جدی می‌باشد.

اگر بتوانیم روی این پیام تفکر کنیم استادشان به آقای مهندس این پیام را می‌دهند که مسافران ما بیماریشان از بیماری‌های خاص نیست که بستری بشوند و درمان شوند. درمان هست و مشخص شده است که همه بخصوص متخصصین متوجه شوند که چقدر درمان روی انسان هم سخت است و هم آسان. کجای جسم یک مصرف کننده مشکل پیدا کرده و کجا باید درمان اتفاق بیفتد. گفته اند که حتماً باید یک دانشگاهی ایجاد شود که یکسری انسان‌ها آموزش ببینند و در رشته‌های خاص. شرایط حضور در دانشگاه این است که دیپلم داشته باشند و رشته‌های روان شناسی، فیزیولوژی، فلسفه ... بداند در این مورد کار کنند شاید من به خاطر سطح سواد پایین نتوانم در دانشگاه حضور پیدا کنم اما فرزندان من آیندگان بتوانند از این دانشگاه استفاده کنند و تدریس کنند انشالله گروه‌های زیادی از این دانشگاه فارغ التحصیل شوند و آموزش‌ها را به دیگران انتقال دهند خیلی بهتر است افرادی که علاقه به این رشته‌ها دارند وارد این دانشگاه شوند.

یک دستور جلسه داریم در مورد علم، تحصیل، قدرت. این تحصیل باید باشد هر مؤسسه‌‌‌ای که بخواهد موفق باشد باید از نظر مالی قوی باشد و نیروی متخصص قوی نیاز است آقای مهندس در سی دی‌هایشان اول نگفته اند ثروت بلکه اول از پایه‌های علمی‌سخن گفته اند چون می‌خواهند با صدای بلند به همه دنیا ثابت کنند که اعتیاد درمان دارد و بیماری های دیگر درمان دارد و شاید بتوان با این روش بیماری‌های ناعلاجی که قابل درمان نیست درمان شود. همچنین برای اینکه صور آشکار انسان را بشناسند نیاز به دانشگاه دارند که آن را به خوبی با دانش‌های علمی‌که دارند بشکافند با این کار دانششان نیز بالا می‌رود و دست آوردهای جدید به دست می‌آورند.

این دانشگاه در در سال 1383 به فکر آقای مهندس افتاد و تصمیم نهایی را گرفتند و یکی از اعضای شهرکرد که لیسانس معماری داشتند نقشه آن را کشیدند و به شکل تخم مرغ است. باید به زبان بین المللی باشد که همه بتوانند از آن استفاده کنند و جزیره قشم را انتخاب کردند که همه بتوانند بدون گرفتن ویزا و مشکلات دیگر وارد آن شوند و در دسترس همه باشد ایشان تفکر زیاد داشته اند و یکی دیگر از شرایط افراد این بود که کسانی که قبول شوند و وارد دانشگاه شوند اگر در ترم اول از نمره بالایی برخوردار بودند ادامه تحصیل آنها رایگان خواهد شد و می‌توانند آموزش بگیرند. این دانشگاه از نظر من بهترین دانشگاه و زیر نظر کنگره 60 همراه با رعایت قوانین و حرمتها می‌باشد انشالله که توفیق حضور در این دانشگاه را داشته باشیم. آقای مهندس بارها گفته اند که با شمشیر چوبی نمی‌شود به نبرد رفت. درمان اعتیاد و قبول آن بسیار سخت است علت رنج و مشکلات بشر برای این است که دانش ها کشف نشده است و این دانشگاه انشالله مسیر را باز می‌کند تا دانشهای زیادی کشف شود.

در پایان در مورد جشن گلریزان که در پیش است می‌گویم که امیدوارم هر کدام از ما بتوانیم هزینه چند آجر از این ساختمان را بدهیم. خانم سحر عزیز می‌گفتند: شاید ما حالا متوجه نشویم برای چه این کار را می‌کنیم اما چند سال دیگر که به عقب بر می گردیم متوجه کاری که حالا کرده ایم می‌شویم پس سعی کنیم در حد توان خود خدمتی انجام دهیم."پیام مرزبانی"تایپ: کمک راهنما همسفر زهره

عکاس: همسفر مهین (لژیون سوم)

لژیون خدمتگزار: لژیون سوم

خدا ازت نگذره به حق علی و اولادش
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

آرشیو
آمار سایت
 • کل مطالب :
 • کل نظرات :
 • افراد آنلاین :
 • تعداد اعضا :
 • بازدید امروز :
 • بازدید کننده امروز :
 • باردید دیروز :
 • بازدید کننده دیروز :
 • گوگل امروز :
 • گوگل دیروز :
 • بازدید هفته :
 • بازدید ماه :
 • بازدید سال :
 • بازدید کلی :