loading...

وبلاگ نمایندگی نیک آباد

بازدید : 121
چهارشنبه 13 آبان 1399 زمان : 11:42

بنام قدرت مطلق الله

در باب دستور جلسه هفتگی؛ DST و تجربه‌ی من از سم‌زدایی و سایر روش‌ها

به‌قلم، همسفر اکرم (لژیون چهارم)

جناب آقای مهندس دژاکام روشی به نام Sst ابداع شده است که بسیار موفق بوده و هزاران هزار مصرف‌کننده و خانواده‌های آنها برای همیشه از این موضوع مبرا شده‌اند و به رهایی پایدار رسیده‌اند زیرا که این موضوع را از ریشه درمان کردند......

ساختار یک گل از سه قسمت ریشه ساقه و برگ تشکیل شده است. اگر ما ساختارهای دیگر صفاتی و عملیاتی و درونی هر فرد را در نظر بگیریم دقیقاً به همین صورت است، که در کنگره آن‌ها را به صور آشکار و پنهان تقسیم کرده‌اند. وقتی که به وضعیت یک گیاه توجه کنیم متوجه سالم بودن یا بیمار بودن ریشه آن میشویم. نباید در ساختارهای اخلاقی و بیماریها هم همین ساختار ریشه، ساقه و برگ را در نظر بگیریم تا بتوانیم مشکلات را به راحتی حل کنیم.

بحث در مورد درمان اعتیاد می‌باشد پس نیاز به ریشه‌یابی دارد که بدانیم ریشه این بیماری کجاست؟ این بیماری ریشه فیزیولوژی دارد. چون در اثر ضعیف شدن سیستم ضد درد طبیعی بدن و عدم تولید یا بازدهی مناسب سیستم‌های تولید کننده مواد شبه افیونی و شبه مورفینی جسم انسان به وجود می‌آید این معالجه باید به‌گونه‌ای باشد که این سیستم به آرامی‌و دوباره بازسازی شود و کار خود را شروع نمایند. در این زمینه دادن داروهای خواب آور ضد افسردگی و سم زدایی و روش‌های غلطی که وجود داشته و اکثر جامعه و مصرف‌کنندگان در گذشته از آنها برای ترک کردن و رها شدن از مقوله اعتیاد استفاده می‌کردند کار بی نتیجه و اشتباه بود و چیزی به نام درمان وجود نداشت و اگر هم بود بسیار کوتاه و موقت و باعث تخریب بیشتر فرد می‌شد. اکنون چند سال است که به کمک جناب آقای مهندس دژاکام روشی به نام Dst ابداع شده است که بسیار موفق بوده و هزاران هزار مصرف‌کننده و خانواده‌های آنها برای همیشه از این موضوع مبرا شده‌اند و به رهایی پایدار رسیده‌اند زیرا که این موضوع را از ریشه درمان کردند. اعتیاد روی جسم، روان و جهان بینی فرد تخریب ایجاد می‌کند پس باید هر سه این فرآیند درمان شوند. این موضوعی نیست که یک شبه یا در اثر یک هفته عذاب که فرد مصرف کننده با سقوط آزاد دریافت می‌کند به رهایی برسد. اگر طبیعت که الگوی ماست توانست یک شبِ سازندگی به وجود آورد ما هم میتوانیم یک شبِ اعتیاد را درمان کنیم. برای تغییر فصول هم نیاز به زمان است وقتی که یک انسان می‌خواهد تشکیل و متولد شود یک فرآیند نه ماهه را نیاز دارد. پس زمان و صبر در این پروسه بسیار حائز اهمیت هستند، برای درمان اعتیاد داروی مناسب زمان است.

اختصار کلمهDst 《حرف اول که همان D است یعنی ضریب کاهش ۸% است. حرف دوم s یعنی فاصله پله‌ها که همان ۲۱ روز است، حرف سوم t یعنی حداقل زمان درمان که ۱۰ ماه است.》

از این روش هم برای درمان سیگار هم درمان اعتیاد و یا داروهای اعتیادآور و حتی درمان صفات اخلاقی و ضد ارزشی درونی‌مان میتوانیم استفاده کنیم چرا که یک صفت مثلاً دروغگویی که در طی زمان در ما به وجود آمده نیاز به زمان و تلاش دارد که ذره ذره تبدیل به صفت خوب و ارزشی شود و آن صفت خوب در ذهن ما نهادینه شود.

فاکتورهای دیگری هم در درمان اعتیاد دخیل هستند مانند: ایجاد انگیزه برای مصرف کننده، همدلی، فعالیت‌های هنری و ورزشی که مصرف‌کننده را درجهت احساسی سوق دهد و حمایت کند پشتیبانی خانواده و جامعه نقش بسزایی دارد. وقتی که ما در یک صفت ضد ارزش یا یک پله درجا می‌زنیم علت آن فقط نداشتن اطلاعات کافی در آن زمینه است.

پیش از اینکه با کنگره ۶۰ آشنا شوم مسافر من یک بار تجربه ترک و سقوط آزاد با روش مصرف قرص B2 را داشت.

مسافرم درابتدا مصرف کننده تریاک وشیره بودند ولی متاسفانه وقتی که یکبار با روش نادرست اقدام به ترک کردند تا مدت ۶ ماه هیچ گونه موادی مصرف نکردند ولی بعد از آن چون درست درمان نشده بودند و جهان بینی او هنوز بیمار بود ، جسمش بازسازی نشده بود باعث شد که نسبت به مواد مخدر حریص شود و دوز مصرف او تغییر کرد و به سمت مواد سفید ، شیشه و هروئین روی آورد.

این مشکلات همه در اثر عدم آگاهی و عدم شناخت مواد و صورت مسئله اعتیاد و همچنین عدم شناخت سیستم بدن خودمان است ولی اکنون با روش Dst به درمان رسیده اند و واقعا جسم و حتی نگرش‌شان خیلی نسبت به مواد مخدر عوض شده است. اگر این روش را در تمام مراحل و سطوح زندگی بکار ببریم تحمل مشکلات برایمان آسان وحلشان راحتتر و پایدارتر میشود.

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی تا شب نرود صبح پدیدار نباشد

به هنگام سختی نشو تا امید که ابر سیه بارد آب سفید

نگارش( همسفر اکرم لژیون چهارم)

ویرایش( همسفر اکرم لژیون سوم)

مشارکت مکتوب همسفران (DST و تجربه من از سم زدایی و سایر روش ها)
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

آرشیو
آمار سایت
 • کل مطالب :
 • کل نظرات :
 • افراد آنلاین :
 • تعداد اعضا :
 • بازدید امروز :
 • بازدید کننده امروز :
 • باردید دیروز :
 • بازدید کننده دیروز :
 • گوگل امروز :
 • گوگل دیروز :
 • بازدید هفته :
 • بازدید ماه :
 • بازدید سال :
 • بازدید کلی :