loading...

وبلاگ نمایندگی نیک آباد

بازدید : 563
چهارشنبه 13 آبان 1399 زمان : 11:42

به نام قدرت مطلق الله

مشارکت مکتوب لژیون پنجم

در باب دستور جلسه هفتگی؛

DST و تجربه من از سم زدایی و سایر روش‌ها

باید بانیم که وارد شدن سم به بدن باعث می‌شود که جسم از تعادل خارج شود و حتی فرد به طرف مرگ سوق داده می‌شود در صورتی که اعتیاد یک جایگزینی مزمن است و مواد به جای تولید مواد شبه افیونی از خارج وارد می‌شوند و این سیستم را از کار می‌اندازند و فرد با مصرف مواد به تعادل می‌رسد، در صورتی که اگر سم بود باعث مرگ و نابودی فرد می‌شد.

سلام دوستان سعیده هستم یک همسفر(کمک راهنمای لژیون)

خدا را شکر می‌کنم که با علم کنگره آشنا شدم و تشکر می‌کنم از آقای مهندس که صورت مسئله اعتیاد را بیان نمودند تا یک مسافر یا همسفر با ورود به کنگره اعتیاد و انسان را بشناسند و به فکر درمان قطعی باشند. وقتی سیستم ایکس را شناختیم به این باور رسیدیم که سیستم‌های درونی بدن با مصرف مواد از تعادل خارج شده اند و مواد مخدر جایگزین تولید داخلی مواد شبه افیونی شده اند پس باید این سیستم به حالت طبیعی خود برگردد و این برگشت نیاز به زمان دارد و اینجا بحث DST شروع می‌شود که تنها راه درمان اعتیاد است و با داروی مناسب، در نظر گرفتن زمان و جهان‌بینی امکان پذیر است و بدون در نظر گرفتن زمان هرگز به نتیجه نمی‌رسد. در طی این زمان هم فرد باید از نظر جهان‌بینی به نقطه‌‌‌ای برسد که نگرش‌های خود را تغییر دهد و فرق بین درمان در کنگره با سایر روش‌ها را بشناسد. در مورد قسمت دوم دستور جلسه که می‌گوید سم زدایی و سم نزدایی، باید بدانیم که سم چیست؟ مسموم کیست؟ خارج از کنگره می‌گویند:: سم زدایی، در صورتی که باید بدانیم که وارد شدن سم به بدن باعث می‌شود که جسم از تعادل خارج شود و حتی فرد به طرف مرگ سوق داده می‌شود در صورتی که اعتیاد یک جایگزینی مزمن است و مواد به جای تولید مواد شبه افیونی از خارج وارد می‌شوند و این سیستم را از کار می‌اندازند و فرد با مصرف مواد به تعادل می‌رسد، در صورتی که اگر سم بود باعث مرگ و نابودی فرد می‌شد. در سم زدایی از داروهای نالوکسان و نالترکسون استفاده می‌شود و فرد را در حالت بیهوشی نگه می‌دارند و بعد از چند روز بدن خالی از مواد مخدر می‌شود و خود سیستم هم تولید ندارد و مشکلات متعددی برای فرد به وجود می‌آورد، اما در روش DST با شربت تریاک که بهترین و کاملترین دارو است و طی زمان ۱۰ ماه و طبق برنامه منظم تولید مواد شبه افیونی راه اندازی می‌شود تا جایی که بدن خودش این مواد را می‌سازد و نیازی به مواد از بیرون ندارد و به تعادل می‌رسد. پس همه این‌ها در گرو آموزش و جهان‌بینی درست است که در زمان مناسب صورت می‌گیرد.

سلام دوستان نسیم هستم یک همسفر؛

در کلمه دی اس تی«D» ضریب کاهش و یا افزایش، برابر با ۰/8 است. «S» پله‌های کاهش و یا افزایش 21 روزه و «T» حداقل زمان و یا طول درمان 10 ماه می‌باشد. روش DST یک روش درمان تدریجی یا کاهش پله‌‌‌ای است که بیمار درمان خود را با مصرف سه وعده دارو در زمان‌های مشخص شده شروع می‌کند و طبق برنامه پیش می‌رود تا مصرف او به یک وعده برسد و بعد کامل حذف شود. به نظر من این روش بهترین روش درمان است، چون مسافران با استفاده از این روش کم کم اثر مواد را از بدنشان‌ بیرون می‌کنند و به یک انسان سالم تبدیل می‌شوند اما در سایر روش‌ها فرد در نیمه راه دوباره به سمت مواد بر می‌گردد و نمی‌تواند به درمان کامل برسد. روش DST درست جواب داده است و آقای مهندس با تفکر و اندیشه این روش را به وجود آورده اند که افرادی که در دام اعتیاد اسیر هستند به درمان کامل برسند.

سلام دوستان رحیمه هستم همسفر؛

تجربه من در مورد ترک مسافرم این است که وقتی برای بار اول تصمیم به ترک گرفتند خیلی خوشحال بودیم و فکر می‌کردیم دیگر تمام شد و زندگی ما می‌تواند به روال قبل از اعتیاد بر گردد، چه خیال باطلی.!

مسافرم بار اول با گیاهان دارویی موادش را ترک کرد ولی بعد از سه ماه دوباره به مواد روی آورد و ضربه سختی خوردیم. بعد از دو سال یکی از دوستان ما که پزشک هستند گفتند: من روشی به شما می‌گویم که بدون درد و رنج مسافرم ترک کند و ما هم امیدوار تر از بار اول شدیم. پزشک به خانه ما می‌آمد و با تزریق مورفین و سرم به بدن مسافرم که سه روز حالت بیهوشی داشت و بیشتر خواب بود مسافرم را ترک دادند و ما خوشحال شدیم؛ اما این روش هم تا شش ماه بیشتر دوام نداشت، آن هم با قرص متادون بود. این بار هم شکست خوردیم و ناامید تر از قبل شدیم بدی این روش این بود که مصرفش چند برابر شد. گذشت تا یک سال که دوباره مسافرم تصمیم به تر ک گرفت به مرکز ترک اعتیاد رفتیم با او و من صحبت کردند، این بار با دارو و کپسول بود دو هفته ترکش طول کشید. شش ماهی توانست تحمل کند اما هیچ جایی نمی‌رفت که بوی تریاک به او بخورد و می‌گفت اگر بو به من بخورد نمی‌توانم تحمل کنم، اما یک شب نتوانست تحمل کند و دوباره شروع کرد وقتی به خانه آمد لباسش خیلی بو می‌داد شب خیلی سختی بود برای من، چون باردار بودم و به امید ترکش تصمیم به بچه دار شدن گرفته بودم این بزرگترین ضربه‌‌‌ای بود که خوردم. اما بعد از آن دیگر هیچ امیدی به ترکش نداشتیم نه من و نه خودش. هفده سال از آخرین ترکش می‌گذرد و من ناامید پیش خودم به آن به عنوان سرطان بد خیم نگاه می‌کردم که درمان نمی‌شود و خودم را قانع می‌کردم. تا اینکه به لطف خدا با کنگره ۶۰ آشنا شدیم و آمدیم جلسه، این بار خودش خسته شده بود و من ناامیدانه با او همراه شدم و گفتم توکل به خدا. الان که چند جلسه گذشته احساس می‌کنم با روش‌های قبلی زمین تا آسمان فرق دارد به خاطر این که روش‌های قبل فقط مواد از جسم خارج می‌شد ولی روش کنگره جسم و روان را پرورش می‌دهد؛ مثل دانه‌‌‌ای که می‌خواهی در شوره زار بکاری وبا دادن آب شیرین به آن می‌خواهی خاک زمین را عوض کنی و کم کم دانه رشد می‌کند و درختی تنومند می‌شود و ریشه‌های خودش را به چشمه‌های زیر زمینی می‌رساند. مقاوم و قوی شدن جسم و پرورش روح و مهم تر جهانبینی که رسیدن ریشه‌ها به چشمه معرفت و خود شناسی است.

با امید به موفقیت و درمان کامل جسم و روح همه مسافران و آرامش همسفران، انشاالله.

وادی دوم روی ناامیدی خط قرمز می‌کشد
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

آرشیو
آمار سایت
 • کل مطالب :
 • کل نظرات :
 • افراد آنلاین :
 • تعداد اعضا :
 • بازدید امروز :
 • بازدید کننده امروز :
 • باردید دیروز :
 • بازدید کننده دیروز :
 • گوگل امروز :
 • گوگل دیروز :
 • بازدید هفته :
 • بازدید ماه :
 • بازدید سال :
 • بازدید کلی :