loading...

وبلاگ نمایندگی نیک آباد

بازدید : 107
دوشنبه 20 مهر 1399 زمان : 21:37

به نام قدرت مطلق الله


گذرگاه‌های آتش مانند گل‌های رنگارنگی در زیر پای می‌ماند

گفت و گویی دوستانه با مرزبان محترم خانم زهرا

جایگاه مرزبانی مانند کوره انسان سازی است که در این کوره انسان سازی، بسیار پخته و سیقل داده می‌شود در جایگاه مرزبانی حتی باید از خواسته‌های معقول خودمان هم بگذریم تا بتوانیم به دیگران خدمت کنیم.

از اینکه وقتتان را در اختیار ما گذاشته‌اید تشکر می‌کنم. تبریک هفته‌ی مرزبان خدمت شما بزرگوار و خداقوت.

لطفاً به رسم کنگره خودتان رامعرفی کنید؟

سلام دوستان زهرا هستم یک همسفر. آخرین آنتی ایکس مصرفی مسافرم تریاک، شیره و حشیش بود با 28 سال تخریب وارد کنگره شدم با روشDST و داروی شفابخش تریاک. حدود 11 ماه و 15 روز سفر کردیم. در حال حاضر در لژیون مرزبانی با راهنمایی ایجنت محترم آقا علیرضا و ایجنت محترم قسمت همسفران خانم مریم حدود 27 ماه و 12 روز است که آزاد و رها هستیم.

چه جایگاه‌های خدمتی را تجربه کرده اید و آیا فکر می‌کردید روزی در این جایگاه قرار بگیرید؟

من از وقتی که با کنگره آشناشدم خیلی دوست داشتم هم آموزش بگیرم و هم خدمت کنم و از همان روز اول از جارو زدن وخدمت‌های کوچک را انجام دادم تا اینکه بعد از رهایی‌مان حدود 8 ماه با مسافرم در نشریات خدمت کردیم و بعد جایگاه مرزبانی را انتخاب کردیم. حدود 17 ماه است که در جایگاه مرزبانی خدمت می‌کنم و جایگاه مرزبانی را از اول دوست داشتم ولی بعد که می‌خواستم این جایگاه را قبول کنم خیلی دودل بودم چون مسئولیتش خیلی سنگین است و همیشه می‌گفتم خدایا کمکم کن تا بتوانم از عهده این مسئولیت برآیم و الان هم خیلی خوشحال هستم که می‌توانم در خدمت شما عزیزان باشم و خدمت کنم.

مرزبان یعنی چه و وظایف یک مرزبان چیست؟

مرزبانی یعنی شناخت مرزها. یعنی اینکه حرمت‌ها و قوانین‌ها را بدانند و طبق این قوانین‌ها حرکت کنند و مسئولیتشان را به درستی انجام بدهند کسی که می‌خواهد در این جایگاه خدمت کند عشق و محبت داشته باشد و خودش را دوست داشته باشد تا بتواند دیگران را هم دوست داشته باشد. تا بتواند به دیگران کمک کند. جایگاه مرزبانی مانند کوره انسان سازی است که در این کوره انسان سازی، بسیار پخته و صیقل داده می‌شود در جایگاه مرزبانی حتی باید از خواسته‌های معقول خودمان هم بگذریم تا بتوانیم به دیگران خدمت کنیم.

سخن آقای مهندس که فرمودند مرزبانی مثل راه رفتن در گذرگاه‌های آتش است یعنی چه؟

بله مرزبانی مسئولیت بسیار سختی است آموزش همراه با استرس است. ولی اگر انسان عشق داشته باشد و بخواهد کارش را از روی عشق انجام بدهد و چشم داشتی هم نداشته باشد آن موقع این گذرگاه‌های آتش مانند گل‌های رنگارنگی در زیر پایش می‌ماند که حتی اگر هم پا برهنه روی آن راه بروی لذت می‌برید.

نظر شما در مورد اینکه جایگاه‌های خدمتی افراد را انتخاب می‌کنند و نه افراد، جایگاه خدمتی را چیست؟

در مکان کنگره 60 حرمت‌ها و قوانینی دارد که وقتی شخصی وارد آن مکان می‌شود فقط راه مستقیم را در پیش می‌گیرند. وقتی قوانین وحرمت‌ها را رعایت کنیم آن موقع است که این جایگاه‌ها هستند که ما را انتخاب می‌کنند و وقتی کسی برای جایگاهی انتخاب شد آن موقع باید خودش را آماده کند و آموزش بگیرد تا بتواند دیگران را راهنمایی کند.

آیا جایگاه مرزبانی باعث شده است که شناخت بیشتری ازخود پیدا کنید؟

بله بسیار صفات منفی در وجودم بود که با خدمت در مرزبانی توانستم صفاتم را تغییر بدهم و به صفات مثبت تبدیل کنم.

توصیه و راه‌کارهای شما برای کسانی که دوست دارند در این جایگاه خدمت کنند چیست؟

من به کسانی که می‌خواهند در این جایگاه خدمت کنند تبریک عرض می‌کنم. من همیشه می‌گویم کسی که می‌خواهد جایگاه‌های دیگری را تجربه کند اول جایگاه مرزبانی را تجربه کند خیلی برایش مفید است. جایگاهی است که در این مسیر پخته می‌شود صفات بدش تبدیل به صفات ارزنده‌ای می‌شود و کسی که می‌خواهد در این جایگاه خدمت کند باید حتماً سه ضلع عدالت، معرفت، عمل سالم را در نظر بگیرد قوانین و حرمت‌ها را رعایت کند. عشق و محبت داشته باشد و دیگران را دوست داشته باشد آن موقع می‌تواند به راحتی انجام خدمت کند.

و سخن پایانی شما...

تشکر می‌کنم از همه عزیزان ابتدا از آقای مهندس و خانواده گرامی‌شان. و تشکر از همه کمک راهنمایان کنگره 60 مخصوصاً شعبه نیک آباد که در طی این 17 ماه خیلی با ما همکاری کردند از شما خانم اکرم عزیز هم سپاس‌گزارم و امیدوارم شما را در این جایگاه ببینم و تشکر می‌کنم از ایجنت محترم قسمت همسفران خانم مریم عزیز که حدود 17 ماه راهنمای من بودند از ایشان بسیار آموزش و انرژی گرفتم و همچنین تشکر می‌کنم از خانم مریم رضوانی که در لژیون‌شان حضور داشتم و خیلی آموزش گرفتم سپاس‌گزارم از خداوند که این موقعیت را به من داد تا بتوانم خدمت کنم.

خانم زهرای عزیز خیلی ممنون که وقتتان را در اختیار من گذاشتید و این هفته عزیز را مجدداً به شما تبریک عرض می‌کنم امیدوارم در ادامه این راه موفق باشید.

مصاحبه‌کننده: همسفر اکرم، (لژیون سوم)

تایپ: همسفر فاطمه (لژیون چهارم)

💢 تست کرونای ۲۵ دقیقه‌ای به ایران می‌آید💢
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

آرشیو
آمار سایت
 • کل مطالب :
 • کل نظرات :
 • افراد آنلاین :
 • تعداد اعضا :
 • بازدید امروز :
 • بازدید کننده امروز :
 • باردید دیروز :
 • بازدید کننده دیروز :
 • گوگل امروز :
 • گوگل دیروز :
 • بازدید هفته :
 • بازدید ماه :
 • بازدید سال :
 • بازدید کلی :